Promujemy badmintona we Włocławku

Dzisiaj promowaliśmy badmintona w Hali Sportowej Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku. Dokładnie to promowali nauczyciele wychowania fizycznego tej szkoły i nasz zawodnik Michał Ledzion, którzy zorganizowali w ZSEl Mistrzostwa Szkoły. Michał, który był pomysłodawca organizacji takiego turnieju był odpowiedzialny za załatwienie sprzętu ( siatki, lotki, stojaki ), wyklejenie boisk oraz przybliżenie zasad gry w badmintona jego uczestnikom. W turnieju wzięło udział 12, którzy w dwóch grupach rozegrali 34 spotkania. Jak donoszą nam nasi wysłannicy badminton spodobał się nie tylko samym uczestnikom, ale również tym którzy byli kibicami na turnieju. Zachęcamy inne szkoły, nauczycieli wychowania fizycznego do spróbowania badmintona na lekcjach wf. My ze swej strony możemy pomóc w wyborze sprzętu ( rakiety, lotki ) tak by nie przeinwestować i nie wyrzucić pieniędzy w błoto kupując sprzęt marnej jakości. Możemy nawet przyjechać do szkoły z naszymi zawodnikami i pokazać jak można grać w badmintona. Czekamy na zaproszenia. Z kronikarskiego obowiązku dodamy, że Mistrzem ZSEl został Michał. Ku chwale badmintona.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *