Wesprze nas Fundacja Anwil

Miło nam poinformować, że Fundacja Anwil wesprze finansowo projekt naszego klubu w ramach VIII edycja konkursu grantowego pn. „Budujemy mosty 2023”. Program pn. „Gram, grasz, gramy – sezon 2” oczywiście dotyczy sportu i badmintona, ale ( tu niespodzianka ) nie tylko sportu. Do uczestnictwa w programie zachęcamy cała społeczność Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku wraz z rodzicami oraz mieszkańców naszej gminy naszego powiatu i oczywiście Włocławka bez wzgledu na wiek. Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach gier planszowych. Ponownie zagoszczą u na Scrabble. W tegorocznej edycji programu „Budujemy mosty 2023” Fundacja ANWIL wesprze finansowo realizację 27 społecznych inicjatyw, zgłoszonych przez organizacje z całego powiatu włocławskiego. Łącznie na społeczne projekty fundacja przeznaczy ponad 273 tys. złotych. Dziękujemy za zaufanie. Fundacja ANWIL #fundacjaanwil

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *