Kibicujemy Anwilowi Włocławek

W minioną niedzielę nasi zawodnicy mieli okazję obserwować na żywo mecz Energa Basket Ligi pomiędzy zespołami Anwil Włocławek a Suzuki Arka Gdynia. Wielu z naszych zawodników było pierwszy raz na koszykówce ” na żywo „. Czy się podobało? Podobało. Czy gardła zdarte od kibicowania ? Zdarte. Czy wrócą jeszcze kibicować ? Mówili, że wrócą. Wyjazd na mecz ufundowała Wójt Gminy Włocławek Magdalena Korpolak-Komorowska była to nagroda za ostatnie dobre starty naszych zawodników i reprezentowanie Gminy Włocławek na zawodach ogólnopolskich. Dziękujemy. Dzięki temu wyjazdowi Anwil i koszykówka zyskała wielu nowych kibiców. ps. Najgłośniejszy kibicowały w naszej ekipie Zosia i Roksana. Nina zrobiła nawet sobie specjalnie na ten mecz paznokcie.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *