Wyniki 9. Mikołajkowego Turnieju Badmintona „O czapkę Św. Mikołaja”

I już po 9. Mikołajkowym Turnieju Badmintona ” O czapkę Św. Mikołaja”. W turnieju wzięło udział 30 zawodników z Sochaczewa, Włocławka. W tym roku najlepszymi zawodnikami turnieju okazali się nasi zawodnicy: Amelia Korpusińska i Aleks Korpusiński.
Dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy dyplomy, okazjonalne medale oraz miniaturki Św. Mikołaja, który w tym dniu nie dość, że zawitał do naszego klubu to jeszcze brał udział w turnieju. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju, że pogodziłeś te dwie trudne do pogodzenia sprawy.
Nie będziemy pisac o emocjach na turnieju bo zawsze są one bardzo duże. Miło jednak patrzeć jak wszystko odbywa się wg. zasad Fary Play. Jeszcze nieoficjalnie ale już zapraszamy na 2 Turniej Badmintona z okazji 31 WOŚP ( okolice 29 stycznia )
Partnerzy turnieju Gmina Włocławek, Starostwo Powiatowe we Włocławka oraz PZU czyli #dobradruzynapzu, Firma Pana Piotra Świeca ” Grupa Majster”
ps.
Serce też nam rośnie jak widzimy postępy jakie robią nasi zawodnicy ( zwłaszcza Ci młodsi bo tu postęp widać najszybciej )
Jeśli do tego momentu dotarł ktoś, kto miał chęć przyjechać do nas na tureniej a nie przyjechał niech żałuje.
Rozmawiałem z Świętym Mikołajem i zastawialiśmy się dlaczego tak mało jest chętnych do spróbowania swoich sił w rywalizacji turniejowej. Zazwyczaj pojawiają się u nas dzieci raz i później słuch o nich zganiało.
Organizacja u nas jest jak nam się wydaje na dobrym poziomie. Kazy uczestnik wraca z medalem, dyplomem. Losujemy tez nagrody niespodzianki.
Nie bójcie się spróbować. Dla zupełnych nowicjuszy jeśil się zjawi min. 3 jesteśmy w stanie zrobić dodatkowe kategorie.
My ze swej strony możemy powiedzieć, że nie wiecie co tracicie. Tracicie coś czego nie da się już drugi raz przeżyć. Gierkę na kompuetrze, lub skrolowanie Tik Toka możesz zrobić w każdej chwili.
No ale cóż to Wasza i Waszych rodziców decyzja.
Mamy taką nadzieję, że Ci którzy trenują, biorą udział w naszych turniejach nie załoją.
Być może pokażemy Wam jak można grać, bawić się po trzech miesiącach treningów.
Ku chwale badmintona – organizatorzy

 

 

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *