VII miejsce Patryka Warchoła na 96.Mistrzostwach Polski Seniorów

Podczas 96. Mistrzostwach Polski PZLA Seniorów w Lekkiej Atletyce wystąpił Patryk Warchoł, który zaczynał swoją przygodę z młotem w naszym klubie. Patryk podczas dzisiejszych zawodów uzyskał rezultat 59,26 który dał mu VIII miejsce. Patryk był bardzo zadowolony miejsca, które zajął nieco mniej z wyniku, ale jak powiedział szczyt formy ma przyjść za tydzień podczas czekających go Mistrzostw Polski do lat 23, które odbędą się w Białej Podlasce.Oto rezultaty jakie uzyskiwał podczas konkursu 55.56 58.93 x x 55.48 59.26ps. Jako ciekawostkę zdradzimy, że, Patryk kiedyś grał też w badmintona więc widać najlepiej że w szkole podstawowej najważniejszy jest wszechstronny rozwój.

Zdjęcie na stronie tytułowe pochodzi z 8 września 2014. Zostało zrobione na Mistrzostwach Województwa Młodzików w Bydgoszczy, gdzie Patryk zdobył brązowy medal w rzucie młotem dla UKS ” START ” SMÓLNIK z wynikiem 26,89. Poprawił swój wynik z poprzedniego roku o ponad 5 metrów.