Otrzymaliśmy wsparcie ze Starostwa Powiatowego we Włocławku

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym przedstawiciele naszego klubu w siedzibie Starostwa Powiatowego we Włocławku podpisali umowę w związku z otrzymaniem dotacji na bieżącą działalność sportową.
Cieszymy się, że nasza oferta została pozytywnie oceniona przez komisję konkursową i otrzymaliśmy dofinansowanie na szkolenie dzieci w sekcji badmintona. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej rozwijać tę dyscyplinę sportu wśród najmłodszych mieszkańców Gminy Włocławek.

Dofinansowanie, w kwocie 6500 złotych, zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z udziałem w ogólnopolskich turniejach badmintona, prowadzeniem zajęć szkoleniowych oraz zakupem niezbędnego sprzętu sportowego. Wierzymy, że dzięki temu nasi zawodnicy będą mogły rozwijać swoje umiejętności i pasję do badmintona na jeszcze wyższym poziomie.
Powiat Włocławski to jeden z niewielu powiatów w Polsce, który aktywnie wspiera finansowo działalność klubów sportowych na swoim terenie. Działania te przyczyniają się do popularyzacji kultury fizycznej i sportu, a co za tym idzie – do zdrowego stylu życia mieszkańców.

Kwotą wsparcia w wysokości 20 300 zł dofinansowane zostały kluby, które zajmują się szkoleniem sportowym w zakresie piłki nożnej. Kluby pozostałe wsparto dotacją w kwocie 6500,00 zł , 3000,00 zł. zł.

Zdjęcia dzięki www.nwloclawek.pl

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *