Krajowy Turniej Badmintona w Solcu Kujawskim

Nasi zawodnicy w sobotę nie na biegach Biegu Kujawiaka, ale aktywnie na Krajowym Turnieju Badmintona w Solcu Kujawskim z udziałem zawodników z Gdyni, Gdańska, Poznania, Wejherowa, Pabianic, Warszawy, Gniezna, Bytowa, Sulęcina woj. Lubuskie. Wprawdzie bez dyplomów, ale z super grą i wieloma miejscami w ćwierćfinałach i kolejnymi zdobytymi doświadczeniami. Dzięki rodzicom naszych zawodników w turnieju mogło uczestniczyć, aż jedenastu naszych badmintonistów.

W turnieju żaków 5 miejsce zajęła Maja Buchner, 8 Amelia Korpusińska ( brakło trochę koncentracji w pierwszym spotkaniu ) 9 miejsce Lidia Sejdowska.
Nieobecność na turnieju starszych zawodników wykorzystali doskonale młodsi. Rewelacyjne spisywały się dwa deble Lena z Roksaną i Aleks z Adamem. Wprawdzie były to ich pierwsze starty w takim zestawieniu ale zanosi się ze będą to bardzo dobre deble. Roksana i Lena spotkały się z 9 i 19 zawodniczką w Polsce i zaprezentowawszy sie w meczu bardzo dobrze. Ten duet rokuje duże nadzieje na następne sezony.
wyrównane pojedynki w grach podwójnych toczyli Piotrek z Mateuszem i Zofia z Danielem.
Dziękujemy za pomoc logistyczna i opiekę nad zawodnikami p. Mariettci, p.Annie i p.Grzegorzowi.
Trochę o kosztach.
Wpisowe – 655
Transport – 3 x 130 = 390
Praca wolontariuszy 3×16 godzin x 17,5 = 840 jeden wolontariuszy to koszt 280 zł
Caly wyjazd to koszt 1885 zł a bez kosztów dodatkowych dwóch samochodów i pracy rodziców to kwota
780 zł !!!!
Wyjazd na turniej doszedł do skutku dzięki wsparciu finansowemu Starosta Włocławski – Roman Gołębiewski i Starostwa Powiatowego we Włocławku Gminy Włocławek.
Już ruszają przygotowania do następnego sezonu i zawodnicy szykują się do wyjazdu na obozy sportowe.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *