6. Kobiecy Turniej Badmintona Gier Podwójnych Babskie Granie

W dniu 4 marca zorganizowaliśmy 6. Kobiecy Turniej Badmintona Gier Podwójnych Babskie Granie z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Organizując ten turniej chcemy dać dziewczętom, kobietom możliwość uczestnictwa w rywalizacji sportowej. Większość imprez sportowych kierowana jest do chłopców, mężczyzn m.in. różnego rodzaju ligi piłki nożnej, ligi koszykówki. W turnieju wzięło udział 14 par, które spotkały się w dwóch kategoriach rodzinnej ( mama, córka ) i koleżeńskiej.
Najważniejszy w tej imprezie jest fakt, że nasze Pani mogły się wspólnie spotkać, porozmawiać rozegrać kilka spotkań. Cieszymy się, że Pani znalazły w to piątkowe popołudnie 3 godziny tylko dla siebie.
W kategorii rodzinnej pierwsze miejsce zajęła p. Aneta Michalska z córką Gabrielą, drugie miejsce p. Anna Sejdowska z córką Lidią, a trzecie p. Marietta Korpusińska z córką Amelią. Tuz poza podium znalazły się p. Barbara Buziewska z córka Joanną i p. Marta Brzezińska z córką Antoniną.
W kategorii koleżeńskiej zwyciężył p. Anna Jankowska grająca w parze z p. Katarzyną Chojniak, która w zaciętym w drugim secie pojedynku zwyciężyła nasze zawodniczki Ninę Rudnik i Oliwię Kamińską.
Na trzecim miejscu znalazły się Nikola Proszkiewicz i Konstancja Kownacka oraz Lena Michalska i Zofia Zamerska.
Dla wszystkich Pań przygotowaliśmy jak zawsze co nieco na uzupełnienie straconych podczas spotkań kalorii. Wszystkie Panie otrzymały medale, dyplomy a zwyciężczynie poszczególnych kategorii puchary. Wśród wszystkich Pań uczestniczących w turnieju rozlosowano też bony na zakup sprzętu sportowego do badmintona.
Był to chyba pierwszy turniej organizowany przez nasz klub w którym mecz finałowy między zwyceżczyniami dwóch kategorii oglądali wszyscy zgłoszenie na turniej.
Dziękujemy Paniom za udział w turnieju było nam miło Panie widzieć na naszym turnieju.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli nam w organizacji turnieju: sędziom ( Adrian, Ewa ), operatorkom kamery ( Gabriela, Konstancja ) dzięki którym mamy ten pamiątkowy film, paniom Annie i Marietcie, które pomagały w ceremonii dekoracji i wszystkim innym, których tu nie wymieniliśmy.
Już informujemy, że mamy pierwsze 4 pary, które wyraziły wstępnie chęć udziału w przyszłorocznym turnieju.
Turniej odbył się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Włocławek i Starostwa Powiatowego we Włocławku.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *