Mamy drugie profesionalne boisko do badmintona

Ten niepozorny pakunek to drugi w naszym klubie profesjonalny kort do badmintona. Nie dopuścimy by mówiono „więcej sprzętu niż talentu” Będzie na pewno dobrze wykorzystywany przez naszych zawodników oraz podczas imprez organizowanych przez nasz klub.
Zakupu profesjonalnej maty do badmintona dokonano dzięki środkom przekazanych przez Urząd Gminy Włocławek, Starostwo Powiatowe we Włocławku na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży oraz dzięki przychylności mieszkańców Dębu Małego, Józefowa, Kosinowa, Ładnego, Mursku, Skoków Dużych, Smólnika, Telażnej Leśnej. Dzięki Wam wszystkim mamy fajnie wyposażoną halę sportową, której mogą nam zazdrościć większe ośrodki. Pozostaje nam jedynie trenować, trenować, trenować …. i promować badmintona gdzie tylko się da.
Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za zaufanie.
Niebawem możecie Państwo spodziewać się malutkiego turnieju, oraz drzwi otwartych w naszym klubie.
A jeśli będziecie organizować jakąś imprezę plenerową i będziecie Państwo chcieli ja urozmaicić rozgrywkami badmintona proszę śmiało się z nami kontaktować.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *