6. Turniej z okazji Narodowego Dnia Niepodległości – PRZEŁOŻONY

Niestety musimy odwołać niedzielny turniej ( przytrafiła nam się kwarantanna ) mimo, że wszystko było już gotowe: program turnieju, widoczna na filmie rakieta będąca nagrodą dla uczestników, dyplomy, medale, statuetki i przenieść turniej na 28 listopada ( też niedziela ). Musieliśmy też odwołać piątkowy i poniedziałkowy trening.
Niebawem ( sobota – niedziela ) pojawi się formularz zgłoszeniowy do przełożonego turnieju. Trzeba będzie się ponownie zarejestrować i np. podać rok urodzenia ( niezbędny do ubezpieczenia zawodników na turnieju )
W tym samym formularzu będzie można zapisać się na 8 Mikołajkowy Turniej Badmintona ” O czapkę Św. Mikołaja „. Turniej ten odbędzie się 11 grudnia ( sobota ) 2021
Film przedstawia, rakietę ( czerwona = szybka jak ferrari wśród samochodów )która będzie losowana podczas przełożonego Turnieju Niepodległości ( jeśli zgłosi się podobna ilość zawodników ). Wartość rakiety to ponad 300 zł.
Jeśli będą zawodnicy, którzy wpłacili wpisowe a nie będą mogli wystartować 28 listopada UKS „START” zwróci na Państwa konto wpisowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.