Promujemy badmintona podczas Dni Włocławka

Dzisiaj po raz kolejny Uczniowski Klub Sportowy Start Smólnik promował badmintona wśród mieszkańców Włocławka, Płocka, Lubania, Brześcia Kujawskiego, którzy przebywali w Parku na Słodowie podczas Dni Włocławka . Dziękujemy wszystkim z którymi mieliśmy kontakt. Po Państwa zaangażowaniu, kolejkach by móc troszkę podobijać „paletki” widać było, że badminton przypadł Państwu do gustu. Prawdę mówiąc nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania !!! Na naszym stanowisku aktywnie spędzało czas grając w badmintona, aż 60 osób !!! Mamy nadzieję, że spotkamy się na treningach i turniejach w Smólniku.
Jak zapewne pamiętacie podobnie jak w latach ubiegłych staraliśmy się pobić rekord Słodowa w ilości odbić lotki. Dzisiaj to się nie udało, ale tegorocznymi rekordzistami są Pan Robert z synem Aleksandrem z Płocka, którzy w mega trudnych warunkach odbili lotkę, aż 61 razy.
ps. Dziękujemy oczywiście również naszym zawodnikom za to że zechcieli być podczas tej imprezy wolontariuszami. Miło nam, że identyfikujecie się z klubem. Jesteśmy z Was dumni. Miło jest z Wami pracować.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *