Już po SPLLUWIE

My już po X SPLLUWIE. Dziękujemy Państwu za udział w imprezie. Miło było Państwa gościć na naszej imprezie z okazji Jubileuszu 30 lecia działalności Uczniowski Klub Sportowy Start Smólnik
Dziękujemy tym, którzy przybyli z daleka ( Poznań, Płock, Bobrownik, Brześcia Kujawskiego, Włocławka) jak i mieszkańcom Smólnika i okolic. Ponad 110 zawodników i 140 osobostartów.
Dziękujemy OSP KSRG Smólnik za pomoc i zabezpieczenie imprezy, – KGW Dąb Polski i Skoki za pyszne pajdy chleba ze smalcem.
– Sołectwo Smólnik – animatorzy, dmuchańce oraz lody
– Państwu Domańskim – sklep ” Po Drodze” za lody
– Słodka Babka oczywiście niesamowite babeczki w 9 smakach 😉
– Dyrekcji Marzennie Kwiatkowskiej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku za udostępnienie i przygotowanie boiska.
– Wszystkim wolontariuszom, którzy rozdawali medale, lody, nosili przed i po ławki, dokonywali pomiarów podczas konkursu pchnięcia kulą i koszykarzom, którzy rewelacyjnie przeprowadzili konkurs 3×3.
Wszystkim Wam podziękuję osobiście.
Oczywiście cała impreza nie mogłaby się odbyć bez wsparcia Gminy Włocławek „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Organizacja imprez sportowych, sportowo- rekreacyjnych, zawodów dla dzieci i młodzieży oraz udział w zawodach sportowych w 2024r.” Dziękujemy Gminie Włocławek za wsparcie finansowe.
Na zdjęciu uczestnicy konkursu pchnięcia kulą, konkurencji, którą darzę największą sympatią ( może dlatego, że sam w niej startuję – w tym roku miejsce 1 od końca z wynikiem 6.09 ).
Konkurs odbywa się już po SPLLUWIE, kiedy nikt nie musi się już spieszyć, a widok kiedy dzieci oglądają swoich rodziców podczas aktywności fizycznej i im kibicują BEZCENNY.
Wyniki SPLLUWY dostepne są tutaj https://sts-timing.pl/event/10-splluwa-2024/
Co złego to nie organizatorzy, ale nie mieliśmy chyba wielkich wpadek 😉.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *